Čestná vstupenka

na benefiční křest kalendáře

Návrat k hodnotám

Srdečně vás zveme

na již druhý slavnostní křest charitativního kalendáře, který se uskuteční v krásných prostorách

BMW Renocar muzea v Brně

v pátek 4.11.2022 od 18:00 do 22:00

Kalendář pro rok 2023 nese téma Návrat k hodnotám a na jeho tvorbě se podílely děti z dětských domovů Dagmar a Jílová v Brně, fotografka Šárka Roudná, patronka Nadačního fondu Na1lodi Monika Melicharová a kreativní manažerka projektu Kateřina Čechurová.

Na co se můžete těšit

  • Pestrý program doplněný živou hudbou
  • Slavnostní křest se sabráží
  • Lahodné prosecco a bohatý raut
  • Příjemná společnost skvělých lidí
  • Dražba fotografií z kalendáře
  • Bohatá tombola

Výtěžek je věnován Nadačnímu fondu Na1Lodi.

Křest se uskuteční za podpory generálního partnera spol. ČISTĚ CZ s.r.o., spol. 4GROW s.r.o. a partnera spol. Renocar a.s.

Kdy: pátek 4. listopadu 2022 od 18:00 do 22:00 hod

Kde: BMW Renocar muzeum, Řípská 1229, Brno

Je nám ctí, že roli čestného kmotra kalendáře přijal zakladatel Renocar a.s. pan MIloš Vránek.

Loňský křest 


Původní záměr pokřtít kalendář předčil vysoce naše očekávání. V nádherných prostorách hotelu Barcelo Brno Palace se sešlo na 130 hostů z řad významných podnikatelů, a jejich zpětné vazby na krásný večer plný emocí nám dávají pocit, že to, co děláme, je správné. Večer provázel skvělý moderátor Jiří Wiener, atmosféru podbarvovala živá klavírní hudba a zpět dua sourozenců Gazdíkových. Nechyběly krásné květiny, lahodné prosecco a stoly prohýbající se pod výtečným občerstvením. Křest jsme oživily sabráží. Vrcholem večera se stala dražba 6 fotografií z kalendáře, při níž se vybralo neuvěřitelných 159.333 Kč. Generální partner večera úklidová firma Čistě s.r.o. věnovala šek ve výši 222.000 Kč. Celkový výtěžek večera byl krásných 381.333 Kč. Což vytvořilo základ splnění SNU Nadačního fondu Na1lodi, na nějž bylo potřeba 550.000 Kč - vzít všechny děti z dvou brněnských dětských domovů k moři v létě 2022.

Přijímám pozvání

Pro potvrzení přijetí čestné vstupenky, prosím, vyplňte formulář. Děkujeme a těšíme se na setkání.