Článek s obrázky

24.09.2021

Obrázky skvěle doplní obsah článku a vzbudí ve čtenářích zájem ho otevřít. První obrázek se zároveň zobrazí i v náhledu. Zajímavý úvodní obrázek vám tak pomůže zvýšit atraktivitu vašeho článku.

Baví mě inspirující příběhy lidí, podnikatelů, podnikatelek, těch co vzali zodpovědnost do vlastních rukou a pustili se do obrovského dobrodružství.

Sama jsem si ještě během VŠ vyzkoušela "být zaměstnána"... a po pár letech zjistila, že to není nic pro mě. A touha po svobodě mi dodávala odvahu vykročit do neznáma. K těm velkým snům.... První co nás v podnikání motivuje bývá většinou zisk, který nám umožní plnit si materiální přání. Já to na začátku měla podobné, lepila jsem si na nástěnky vizí luxusní hodinky, prstýnek s diamantem, bílé SUV, dům... Ale i přes to, jsem spíš první peníze investovala do svého vzdělávání, než těch materiálních věcí. Nějak jsem měla pocit, že tričko za 1.000 kč je drahé, ale jednodenní seminář s Jackem Canfieldem za 10.000Kč levný... A tak jsem byla ochotná vydávat deseti až statisíce na zajímavé kurzy, workshopy či vzdělávací kurzy. Až před pár lety jsem i pořídila ty věci od trička, šperků přes rekonstrukci domu, po mého miláčka - bílého jeepa.

A najednou přišel zajímavý stav. Už si nelepím na nástěnky ty materiální věci. Miluji vesmír a jsem neskutečně vděčná za to, že mi potvrdil, že všechna přání jsou splnitelná. Sobě za své úsilí a tomu, že jsem se nikdy nevzdala, ostatním skvělým lidem, které jsem na své cestě potkala a vše událostem a lekcím, které mě tvoří člověkem, jakým jsem dnes a umožňují mi kontinuální růst.

To co hledám teď, je klíč k větší harmonii.

Čím více o sobě víme, čím více poznáme své hodnoty, kladné stránky i stíny, tím více si umíme vyjít vstříc.

Asi nikdy jsem nepracovala pouze pro peníze. Potřebuji přesah. Důležité je, abych byla ve flow, aby mě naplňovala činnost jako taková, ne až splnění cíle. Aby se všechny mé aktivity synergeticky doplňovaly a přinášely hodnotu mně i společnosti.

Proto 4GROW.