Rosteme společně

ve vzájemném respektu

Ze sdílení svých vlastních zkušeností z podnikání, vedení týmů, pracovních zkušeností vzniklo unikátní spojení dvou žen, které posouvají spolupráci na vyšší úroveň. 

Vzájemná inspirace, podpora a sounáležitost vytvořila jedinečný projekt pro podporu vědomého podnikání, jehož základní stavební složkou je lidskost, autenticita a osobní rozvoj.


Rosteme spolu. Rostete s námi.

Čeho si na sobě vzájemně ceníme

Kateřina  & Monika

Katy o Monice

" Na Monice velmi obdivuji její "drive", tah na branku. Obrovskou dynamickou, ohnivou energii. Obdivuji i to, že svou firmu začala budovat v 21 letech! Taková cílevědomost je naprosto jedinečná! Pro srovnání já se v tom věku poflakovala na VŠ, jezdila na motorce a žila ze dne na den z brigád. Své podnikání jsem začala budovat mnohem později, až když jsem se stala matkou a začala vnímat intenzivněji zodpovědnost nejen za sebe. Miluji na Monice její spontánnost, rychlost, upřímnost.

Její přínos do 4GROW vnímám v opravdovosti plynoucí ze 13 leté podnikatelské zkušenosti. Monika nikdy nemluví o teorii. Vše, co říká, je podloženo výsledky, osobní zkušeností. Má za sebou nejen úspěch, ale i pády. Což je to, co nás posiluje a posouvá dál. Obdivuji její neustálou potřebu na sobě pracovat, studovat, ale i pomáhat druhým, tvořit věci se společenským přesahem. V tom se velmi shodujeme. "

Monika o Katy

Katy je ztělesněním silné energie, spojené s krásnou esencí ženskosti a hravosti. Podnikání je pro ni hra, díky které jsme se my dvě potkaly. Obdivuji u Katy, s jakou rozvahou řeší nastalé situace. Přináší nejlepší možné řešení v dané chvíli. Je skvělé s ní tvořit. Jsem šťastná, že jsem poznala takovou podnikatelku, se kterou mám možnost spolupracovat. Provokuje lidi, aby byli lepší verzí sebe sama, a to na ni miluji.

Katy má 20leté zkušenosti v businessu, a proto je mi velkou inspirací. Vyhovuje mi, jak je jasná, věcná a stručná. Plná nápadů, tvořivosti a následných souvislostí.

Katka je stále připravena novým výzvám, jde vstříc řešením a umí vydělat peníze! "

Ing. arch. Kateřina Čechurová

vizionářka, multifunkční podnikatelka

Od dětství mě provází tvůrčí talent kombinovaný s analytickým myšlením. První kroky vedly ke studiu architektury na FA ČVUT a postgraduálu na VŠE. Mé podnikání začalo během mateřské dovolené, kdy jsem si uvědomila, že chci být 100% časově i finančně svobodná, abych se mohla kdykoliv věnovat své dceři. To mě vedlo k hledání způsobů a následně budování byznysů s potenciálem pasivního příjmu. Úspěšně jsem prošla MLM, které mi v té době dalo mnoho dovedností a jiných znalostí, než nás učili ve škole, ale i základní kapitál pro další podnikání. Postupně jsem založila či spoluzaložila několik společností. Z nichž nejstarší ARCHADIE s.r.o. funguje na poli mezinárodního obchodu a stavebnictví. Další společnosti řeší většinou servisní záležitosti, marketing, reklamní výrobu, přes sportovní a outdoor aktivity, či gastro až třeba po střeleckou licenci a bezpečnost.

Mou strategií je diverzifikace příjmů a touha po celkové harmonii mezi pracovní, osobní, vztahovou i zdravotní součástí života. V současné době se věnuji spojení energií, nabytých dovedností a zkušeností s dalšími úžasnými lidmi při tvorbě projektů zaměřených zejména na podporu podnikání a životní balance. Proto i 4GROW! 

Ing. Monika Melicharová, MBA

žena s vlastním názorem

Můj podnikatelský duch se začal projevovat již na základní škole. Proto další kroky vedly na podnikatelskou střední i vysokou školu až k v současnému studiu MBA. 

Svou první společnost jsem založila v roce 2008 ve svých 21 letech úplně z nuly. Dnes jsem žena s třináctiletou praxí ve službách. V roce 2019 jsem rozšířila své portfolio a návazně zkušenosti v mezinárodním obchodu. Finance beru, jako přirozenou součástí mého života. 

O finanční gramotnosti vás však ve škole moc nenaučí, tu se musíme naučit žít. Finanční gramotnost je pro mě spojená se společenskou odpovědností jako vyšším cílem podnikání. 

Podpořit druhé k jejich seberealizaci, to je hlavním poslání "4GROW"