Nabídka partnerství Nadačního fondu Na1lodi

Podpořte dobrou věc, poznejte zajímavé lidi

a získejte unikátní dárky pro své klienty či spolupracovníky.

Vážení,

děkujeme, že věnujete čas těmto řádkům.

Chceme vám nabídnout partnerství při příležitosti již druhého slavnostního křtu charitativního kalendáře, který se uskuteční v krásných prostorách BMW Renocar muzea v Brně v pátek 4.11.2022 od 18 do 22h.

Kalendář tentokrát nese téma NÁVRAT K HODNOTÁM. Máme pocit, že v dnešní velmi turbulentní době, je potřeba připomenout, co jsou pravé hodnoty, na niž zdravá společnost stojí. Fotografie v kalendáři jsou v retro stylu, a na tvorbě se podílely děti z dětských domovů Dagmar a Jílová v Brně, fotografka Šárka Roudná, patronka Nadačního fondu Na1lodi Monika Melicharová a kreativní manažerka projektu Kateřina Čechurová. Každá fotografie ponese opět svůj silný morální a inspirativní vzkaz doplněným krátkým textem. Na fotografiích se objeví veterány luxusních aut muzea Renocar i zajímavé exponáty z Retro muzea. Kalendář se tak může stát hodnotným dárkem s velikým přesahem pro vaše obchodní partnery či klienty. 

Slavnostní křest kalendáře proběhne v prostorách BMW RENOCAR MUZEA v pátek 4.11.2022 od 18:00 do 22:00 hodin.

Počítáme s hojnou účastí, opět nádhernou živou hudbou, výtečným cateringem a spoustou zábavy pro vás i vámi pozvané hosty. 

Na co se můžete těšit při křtu

  • Pestrý program doplněný živou hudbou
  • Slavnostní křest se sabráží
  • Lahodné prosecco a bohatý raut
  • Příjemná společnost skvělých lidí
  • Dražba fotografií z kalendáře
  • Bohatá tombola

Výtěžek je věnován Nadačnímu fondu Na1Lodi.

Křest se uskuteční za podpory generálního partnera spol. ČISTĚ CZ s.r.o., spol. 4GROW s.r.o. a partnera spol. Renocar a.s.


Kdy: pátek 4. listopadu 2022 od 18:00 do 22:00 hod

Kde: BMW Renocar muzeum, Řípská 1229, Brno


Je nám ctí, že roli čestného kmotra kalendáře přijal zakladatel Renocar a.s. pan MIloš Vránek.  

Co nejvíc oceníme:

Velmi nám pomůže, pokud se zapojíte například tím, že profinancujete některé služby, či produkty určené na křest. 

Pomůže nám zajištění zápůjčky LCD obrazovek, fotokoutku, květinové výzdoby, uhrazení honoráře muzikantů, produkty či vouchery do tomboly apod.

Nabídka partnerství: 

STŘÍBRNÝ PARTNER

Hodnota 15.000 Kč

(finanční dar či produkty)

Od nás obdržíte:

1 čestnou vstupenku (pro 2 osoby) na slavnostní křest.

Možnost zakoupit kalendáře s vaším logem a textem. Kalendář se stane skvělým dárkem pro vaše partnery, kterým navíc ukážete, že podporujete dobrou věc.

PPS prezentace, která bude promítána v průběhu křtu na LCD.

Promo příspěvek na našich sociálních sítích (Forma dle dohody, můžeme nasdílet nějaké vaše oficiální materiály, ale kloníme se spíše k osobní prezentaci, rozhovoru, fotografii, videu apod spolu s námi, má to mnohem větší efekt).

ZLATÝ PARTNER

Hodnota 30.000 Kč

(finanční dar či produkty) 

Od nás obdržíte:

2 čestné vstupenky (pro 4 osoby) na slavnostní křest.

Možnost zakoupit kalendáře s vaším logem a textem. Kalendář se stane skvělým dárkem pro vaše partnery, kterým navíc ukážete, že podporujete dobrou věc. 

PPS prezentace, která bude promítána v průběhu křtu na LCD..

Umístění rollupu či banneru v prostoru křtu.

Promo příspěvek na našich sociálních sítích (Forma dle dohody, můžeme nasdílet nějaké vaše oficiální materiály, ale kloníme se spíše k osobní prezentaci, rozhovoru, fotografii, videu apod spolu s námi, má to mnohem větší efekt).

PLATINOVÝ PARTNER

Hodnota 45.000 Kč

(finanční dar či produkty) 

Od nás obdržíte:

3 čestné vstupenky (pro 6 osob) na slavnostní křest.

Možnost zakoupit kalendáře s vaším logem a textem. Kalendář se stane skvělým dárkem pro vaše partnery, kterým navíc ukážete, že podporujete dobrou věc. 

PPS prezentace, která bude promítána v průběhu křtu na LCD.

Umístění rollupu či banneru v prostoru křtu.

Možnost osobní cca 5 minutové prezentace v rámci programu křtu.

Promo příspěvek na našich sociálních sítích (Forma dle dohody, můžeme nasdílet nějaké vaše oficiální materiály, ale kloníme se spíše k osobní prezentaci, rozhovoru, fotografii, videu apod spolu s námi, má to mnohem větší efekt).

Dar můžete poslat na základě darovací smlouvy na transparentní účet Nadačního fondu Na1lodi 8318318314/5500, nebo vám naše servisní společnost 4GROW s.r.o. může vydat daňový doklad na marketingové služby dle dohody.

Věříme, že i v dnešní složité době zůstávají vaše srdce, stejně jako naše otevřená. A budeme se těšit na spolupráci. Charitativní akce jsou tím nejlepším networkingem. Zapojte se, pozvěte své partnery, užijte si s námi večer a vykouzlete úsměv na dětských tvářích.

Výtěžek tentokrát použijeme na zájezd dětí v zimě do Alp, a také na přípravu a rozjezd projektů, které podporují integraci dětí z dětských domovů do společnosti v období jejich plnoletosti.

V případě zájmu o podporu jakoukoliv formou nás prosím kontaktujte.

Rády si osobně promluvíme o nejlepší možné cestě pro obě strany.


S úctou

Ing. Monika Melicharová, MBA 

předsedkyně správní rady Nadačního fondu Na1lodi

tel. 777 747 223, jsme@na1lodi.cz 

a

Ing. arch. Kateřina Čechurová

členka správní rady Nadačního fondu Na1lodi

tel. 777 725 552, katerina@na1lodi.cz

Chci se stát partnerem při křtu kalendáře Návrat k hodnotám 2023 a podpořit činnost Nadačního fondu Na1lodi

Vyplňte všechny potřebné údaje a my se vám ozveme co nejdříve zpět.

Jak to bylo loni :-)

Původní záměr pokřtít kalendář předčil vysoce naše očekávání. V nádherných prostorách hotelu Barcelo Brno Palace se sešlo na 130 hostů z řad významných podnikatelů, a jejich zpětné vazby na krásný večer plný emocí nám dávají pocit, že to, co děláme, je správné. Večer provázel skvělý moderátor Jiří Wiener, atmosféru podbarvovala živá klavírní hudba a zpět dua sourozenců Gazdíkových. Nechyběly krásné květiny, lahodné prosecco a stoly prohýbající se pod výtečným občerstvením. Křest jsme oživily sabráží. Vrcholem večera se stala dražba 6 fotografií z kalendáře, při níž se vybralo neuvěřitelných 159.333 Kč. Generální partner večera úklidová firma Čistě s.r.o. věnovala šek ve výši 222.000 Kč. Celkový výtěžek večera byl krásných 381.333 Kč. Což vytvořilo základ splnění SNU Nadačního fondu Na1lodi, na nějž bylo potřeba 550.000 Kč - vzít všechny děti z dvou brněnských dětských domovů k moři v létě 2022.